Інсуліно-подібний фактор росту IGF-1: роль у розвитку м'язової маси та регенерації в спорті

Інсуліно-подібний фактор росту IGF-1: роль у розвитку м'язової маси та регенерації в спорті

ІФР-1 – пептидний гормон, який має регенеративні функції, а також дає змогу швидко наростити суху м'язову масу. Саме завдяки цим властивостям він має величезний попит серед важкоатлетів й бодібілдерів. Купити IGF-1 в Києві з доставкою по всій Україні можливо на нашому сайті. Наш інтернет-магазин стероїдів Стероїд Шоп ЮА (https://steroidshopua.com/uk/category/83/) пропонує широкий вибір анаболічних стероїдів, вітамінів й добавок для спортсменів та бодібілдерів за оптимальною вартістю. 

IGF-1: для чого приймають 

Препарат викликає активний ріст м'язів. Також він перетворює жири на корисну енергію, що зі свого боку прискорює обмін амінокислот в організмі людини, збільшує синтез РНК та білкових сполук. Крім того, пептид застосовується в лікувальних цілях (для нівелювання нестачі гормону, що негативно позначається на зростанні м'язів і скелета), спорті для покращення силових показників та витривалості. 

Особливості ІФР-1 полягають в таких впливах на спортсменів:

  • збільшення м'язів та підвищення рівня витривалості;
  • запобігання різкій втраті набраної м'язової маси;
  • прискорення процесу відновлення після отриманих травм або фізичних навантажень;
  • підтримка для нормального функціонування печінки та нирок;
  • зміцнення та стимуляція росту кісткового скелета;
  • нівелювання недостатнього вироблення гормону росту в організмі;
  • підтримка нормального рівня цукру в крові;
  • поліпшення загального стану організму. 

IGF-1 – один з найкорисніших пептидів для бодібілдингу. Це відмінне рішення для тих, хто активно займається важкою атлетикою. Ціна на ІФР-1 в інтернет-магазині залежить від форми випуску, країни-виробника, обсягу ліків в упаковці та інших па. Замовити IGF-1 на платформі Steroid Shop UA у вигляді таблеток або ж розчину для ін'єкцій. 

Купити IGF-1 в Україні з доставкою 

Замовити препарати спортивної фармакології для бодібілдингу та набору м'язової маси можливо на інтернет-сторінці SteroidShopUA з оперативною доставкою. Відправка здійснюється в день отримання заявки від покупця. Також доступне отримання кваліфікованої консультації щодо підбору анаболіків та комплексів для конкретних цілей.  

Дисклеймер

Використання лікарських засобів та медичних виробів потребує обов'язкової консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією. Інструкція містить докладну інформацію про дозування, спосіб застосування та можливі побічні ефекти. Необхідність консультації з лікарем та ознайомлення з інструкцією пов'язана з унікальними особливостями кожного лікарського засобу та протипоказаннями.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Самолікування може призвести до небажаних наслідків здоров'я. Неправильний вибір лікарського засобу, неправильне дозування або недотримання режиму прийому можуть спричинити небажані побічні ефекти та навіть погіршити стан здоров'я. Тому не рекомендується займатися самолікуванням та завжди проконсультуватися з лікарем. Здоров'я – це найцінніше, що у нас є, і ми маємо піклуватися про нього правильно.