Догляд за собою та zero waste tech з NEWFOOD

Догляд за собою та zero waste tech з NEWFOOD

Людське тіло практично постійно піддається не найкращому впливу. Навіть іноді їсти здорову їжу особливо важливо для нормальної роботи імунної системи. Недостатньо просто очищати шкірні покриви, адже внутрішні органи забруднюються так само часто. Слід звернути увагу на інноваційні продукти харчування, що дозволить харчуватися значно краще.

Найважливішою частиною здорового образу життя кожної людини є харчування. Будь-який організм, який постійно розвивається, потребує достатньо великої кількості поживних речовин. Відповідно, до складання якості та кількості поживних речовин щодня обов'язково потрібно ставитися максимально ретельно.

Важливо обов'язково відзначити основні принципи правильного харчування:

  • Без сніданку нікуди – це слід пам'ятати.
  • Щодня важливо їсти три рази основних і кілька перекусів.
  • Фрукти та овочі обов'язково повинні становити щонайменше половину раціону.
  • Бажано виключити з власного раціону напої з цукром або ті, що містять вуглекислий газ.
  • Пробуйте максимально уникати жирної їжі, спиртного та надмірної кількості солодкого.
  • Жирні кислоти є дуже корисними для організму.

Новини про їжу: у чому переваги здорового меню

Всупереч поширеній думці, додому можна замовити не лише їжу з фаст-фудів. Слід просто зайти на сайт закладу здорового харчування та обрати потрібні страви з доставкою на свій домашній стіл. Усього близько півгодини або більше вишуканий стіл буде на вашому столі вдома. Звичайно, варто розраховувати на дещо вищу вартість , ніж похід в сам ресторан, адже доставці таких продуктів приділяють підвищену увагу.

Здорове харчування виступає трендом сучасного світу і сьогодні можливо вибудувати спеціалізований персональний раціон навіть на доставці. Прорахунок калорій, і всього складу, як правило, вказано на кожній упаковці із конкретною стравою.

Повноту всієї картини здорового способу життя складає режим харчування. Оптимальним прийнято вважати чотириразовий режим прийому їжі щодня. Між прийомами харчів повинен обов'язково бути інтервал близько п'яти годин. Це допоможе не виключно розвантажити систему травлення, але і оптимізувати безпосередньо процес попадання поживних речовин в організм. Прийом їжі перед сном повинен відбуватися приблизно за три години. У виборі режиму вживання їжі потрібно правильно розподілити калорійність продуктів, що потрапляють до організму. Приблизно половина денної норми калорій повинна вживатися в обідній період. На ранок потрібно приблизно 30% денної норми калорій. У свою чергу, на вечері потрібно близько 20%.

Успішне функціонування всього організму може бути погіршено внаслідок неправильного харчування. З цієї простої причини важливо спочатку подумати над власним раціоном.

Джерело: https://newfood.media/2022/01/27/zero-waste-lifestyle-shcho-take-nul-vidkhodiv-filosofiia-bezvidkhodnoho-trendu/