Горіхова суміш: різноманіття смаку та поживності

Горіхова суміш: різноманіття смаку та поживності

Для повноцінного раціону людини важливо підібрати різноманітні продукти, щоб в достатній кількості були вітаміни, мінерали, а також жири тваринного та рослинного походження. Джерелом останнього компоненту є горіхи, адже в них міститься безліч речовин, які швидко насичують організм, при цьому є дуже корисними. Це стосується всіх видів, тому вигідно купувати горіхову суміш. В неї входять плоди у свіжому вигляді, які зберігають всі свої властивості протягом тривалого часу.

Чому вигідно купувати горіхову суміш

Кожен горіх має свої властивості, смакові якості та особливості застосування. Замовляючи мікс, можна спробувати всі популярні види та насолодитися сповна. Як правило, вага – 500 грамів. Компоненти підібрали таким чином, щоб продукт був збалансованим та повноцінним. Тут зустрічаються грецькі та волоські горіхи в очищеному вигляді, мигдаль, фундук, арахіс, кеш’ю та інші. Всі вони вже готові до споживання, не потрібно нічого очищати.

Суміш підходить для людей, які віддають перевагу правильному харчуванню. Користь від горіхів наступна:

  • плоди містять амінокислоти, які укріпляють кісткові та хрящові тканини;

  • нормалізують роботу ендокринних залоз, беруть участь в утворенні гормонів;

  • багаті на вітамін А та Е, ці компоненти позитивно впливають на стан шкіри та волосся;

  • ретинол покращує зір;

  • вітамін В нормалізує рівень цукру;

  • знижує холестерин;

  • горіхи поліпшують функціонування травної системи, пришвидшують метаболізм.

Рекомендують вживати суміш людям, які часто працюють у стресових ситуаціях. Мікси покращують роботу мозку, допомагають впоратися з навантаженнями на нервову систему. Продукт містить рослинні жири, що набагато корисніше, ніж компоненти тваринного походження.

Де застосовується горіхова суміш

Самі по собі горіхи дуже смачні та ситні, тому їх можна використовувати як повноцінний перекус. Підходять для спортсменів перед тренуванням, адже не здійснює сильне навантаження на шлунок та швидко перетравлюється. Тому різні види горіхів є компонентами спеціальних батончиків.

Крім того, ці смаколики нерідко застосовуються для приготування десертів, випічки, салатів, каш. Ними часто прикрашають пироги, кекси, булочки. Дуже зручно брати з собою в дорогу, це буде смачний перекус для всієї сім’ї. Однак, не варто забувати, що продукт здатний викликати алергію, тому першу спробу потрібно робити обережно, коштуючи не більше одного горішка.

Однією з переваг горіхової суміші виступає доступна ціна. За кілограм насолоди доведеться заплатити всього кілька сотень гривень на сайті спеціалізованого інтернет-магазину. Зробивши замовлення, ви отримаєте корисний, смачний та великий мікс горіхів, які можна застосовувати для власного споживання або як подарунок близькій людині.

Джерело: https://do-smaku.com.ua/gorihy/horikhova-sumish-1kh/